دعوت از مبدعین، مخترعین و کارآفرینان (بدون ضمانت)
دعوت از مبدعین، مخترعین و کارآفرینان (بدون ضمانت)

 

همان‌گونه که می‌دانیم تاکنون صاحبان ایده، مبدعین، مخترعین و کارآفرینان به دلیل عدم حمایت‌های لازم و کافی، به خارج از کشور مهاجرت کرده و شاهد فرار مغـزها یا به عبارت بهتر فرار ایده‌های ثـروت‌آفرین هستیم.
"خیـّرین کارآفرین کشور" در نظر دارد با حمایت واقعی و عملی از این سرمایه‌های ملّی کشور، (مانند Silicon Valley) باعث ماندگاری این عزیزان در کشور گردیده و برکت مادی، ملی و معنوی اجرای این پروژه‌ها، به صاحبان آنها و دیگر مردم ایران‌زمین برسد.

 

 دعوت از صاحبان طرح‌های نوین، مبدعین، مخترعین و کارآفرینان جهت دریافت بسته کامل حمایتی

"خیّرین کارآفرین کشور" از کلیه نخبگان کشور (مبدعین، مخترعین، مکتشفین و... و صاحبان ایده‌های نوین و کارآفرینانه اقتصادی) در سراسر کشور جهت اجرایی کردن پروژه‌ها و توسعه اقتصادی دعوت می‌نماید.

کلیه مراحل به نـام صاحبان آنها صورت پذیرفته و حمایت‌های لازم (ثبت طرح، مالی، اداری، اجرایی، مدیریتی، بازاریابی و فروش، تجاری‌سازی و...) توسط خیـّرین کارآفرین انجام می‌گیرد.

 

نحوه انجام کار:

۱- عضویت در خیّرین کارآفرین کشور ( ایـنجا کلیک کنید. )

 

۲- ارسال درخواست مکتوب جهت دریافت سرمایه و بسته کامل حمایتی

الف) ارسال نامه‌ای شامل مشخصات فردی، تاریخ عضویت در خیرین کارآفرین و معرفی کلیات طرح در چند سطر و سرمایه مورد نیاز و تاریخ واریز ودیعه کارآفرینی به info@k-karafarin.com

* واریز ودیعه کارآفرینی به صندوق خیرین کارآفرین و دریافت گواهی سپرده قرض‌الحسنه به نام خود فرد

* ودیعه کارآفرینی برای صاحبان ایده و طرح 5 % سرمایه مورد نیاز و برای کارآفرینان دارای کسب‌وکار 10 % سرمایه مورد نیاز می‌باشد.

ب) بسته حمایتی شامل موارد ذیل می‌باشد :

* اعطاء سرمایه نقدی و غیرنقدی لازم بدون ضمانت بانکی و ملکی (ضمانت پروژه)

* در اختیارگذاری دانش و تجربه مدیریت و بازاریابی کل مجموعه

* در اختیارگذاری ابزار اجرایی: مدیریت، روابط عمومی و تبلیغات، بازاریابی و فروش، ارتباطات لازم و... که در سایر شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ ایرانیان موفق موجود است.

 

۳- معرفی در بخش "نخبگان و پروژه‌های آنها" در صفحه اصلی سایت خیرین کارآفرین

 

4- حضور در جلسه جهت توضیحات کامل طرح

تبصره: قبل از شروع جلسه، برگه‌ای رسمی دارای مهر و امضاء خیرین کارآفرین به صاحب طرح داده می‌شود، مبنی بر اینکه کلیه حقوق مادی و معنوی طرح متعلق به صاحب آن بوده و خیرین کارآفرین فقط جهت اعطاء بسته حمایتی به طور امانت آن را بررسی و اعلام نتیجه می‌نماید.

 

5- بررسی پروژه توسط تیم کارشناسی مربوطه جهت دریافت تأییدیه‌های لازم

 

6- تأیید نهایی توسط هیأت مدیره محترم

 

7- ارسال پرونده به واحد اجرایی جهت انعقاد قرارداد و آغاز فعالیت (اعطاء سرمایه و سایر موارد لازم در بسته حمایتی)

 

8- سود حاصله بر اساس توافق و قرارداد فیمابین، به صاحب طرح و خیرین کارآفرین کشور پرداخت گردیده که سهم مجموعه، صرف امور خیریه و توانمندسازی نیازمندان کشور می‌گردد.

 

 

captcha